Τα ονόματα των μαθητών που διακρίθηκαν στο διαγωνισμό ζωγραφικής του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου

 

Συνεδρίασε την Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 και ώρα 17:00μ.μ στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου η Επιτροπή Αξιολόγησης των έργων  Ζωγραφικής για τα παιδιά  Δημοτικών Σχολείων    με θέμα: ΄΄ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ΄΄ η οποία αποτελείται από τους: 

 

  1. ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ  - Μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου
  2. ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ - Μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου

3.ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ –Ταμίας Συλλ. Α΄ Βάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Ηρακλείου «ΔΟΜ. ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ»

  1. ΚΟΠΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Μέλος Δ.Σ. Συλλ. Α΄ Βάθμιας Εκπ/σης «Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ»
  2. ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  – Μέλος Δ.Σ. Συλλ. Α΄Βάθμιας Εκπ/σης «ΦΑΙΣΤΟΣ»

και αξιολόγησαν τα έργα όπως παρακάτω:

   ΒΡΑΒΕΙΑ

1η  ΟΜΑΔΑ παιδιά Α & Β τάξης Α΄ βάθμιας Εκπαίδευσης

Α΄ Βραβείο    Μάνος Βαρδουλάκης 9ο Δ.Σχ. Ηρακλείου

Β΄ Βραβείο    Μαρία Δρακωνάκη 3ο Δ. Σχ. Αλικαρνασσού

Γ΄ Βραβείο    Δέσποινα Σπανάκη 37ο Δ. Σχ. Ηρακλείου

 2η ΟΜΑΔΑ παιδιά Γ & Δ τάξης   Α΄ βάθμιας Εκπαίδευσης        

Α΄ Βραβείο    Ανδριανός Ροζέ 37ο Δ. Σχ. Ηρακλείου

Β΄ Βραβείο    Μάνος Λεμονάκης 40ο Δ. Σχ. Ηρακλείου

Γ΄ Βραβείο    Υακίνθη Δινιακού 37ο Δ. Σχ. Ηρακλείου

 3η ΟΜΑΔΑ παιδιά Ε & ΣΤ τάξης Α΄ βάθμιας Εκπαίδευσης                     

   

Α΄ Βραβείο   Βασιλική Γιανικάκη 3ο Δ. Σχ. Αλικαρνασσού

Β΄ Βραβείο    Αντωνία Φασουλάκη 9ο Δ. Σχ. Ηρακλείου

Γ΄ Βραβείο    Μαίρη Βυνιχάκη 3ο Δ. Σχ. Αλικαρνασσού

Επίσης από το σύνολο των συμμετοχών διακρίθηκαν και θα εκτεθούν στο χώρο του Εργατικού Κέντρου τα έργα των παρακάτω παιδιών:

 Ταφίλη Βασιλική

Χουζουράκης Κων/νος

Τσικαλάκης Νικόλας

Παιδοκούκη Μαρίνα

Σεραφείμολου Μαρία

Ζαχαράκης Μάνος

Φριγετάκης Φίλιππος

Πελεκανάκης Άγγελος

Κρουσανιωτάκης Μανώλης

Μπόγρη Ματίνα

Κοκολάκης Γιώργος

Λυρώνη Άννα

Ανετάκης Γιάννης

Χατζηδάκης Γιάννης

Παντελής

Ραφαήλ

Εμμανουηλίδης Μάνος

Χρύσα-Κατερίνα Λαγού

Μαρία Κουτάντου

Ξημεράκη Μαρία

Δούση Δέσποινα

Χριστοδουλάκη Μαίρη

Μαριδάκη Νεκταρία

Κατσαράκης Κων/νος

Καμπιτάκη Χρυσάνθη

Δαριβιανάκη Ελεάννα

Βόρφι Μαρία-Ειρήνη

Φράρου Κρύστα

Μπαλάσκα Ντένις

Ανωγειανάκης Βαγγέλης

Δρεζάκη Δέσποινα –Χρυσοβαλάντου

Ανωγειανάκη Μαρίνα

Τζωρτζακάκη Ειρήνη

Νικάκη Άρτεμις

Μπιτσακάκης Ιωάννης

Φραγκίσκος Νικόλαος

Μαστορής Γιώργος

Ψαρά Μαρκέλλα

Τιτάκης Γιώργος

Ματζαβάκης Γιάννης

Θεοδοσάκη Αλεξάνδρα

Παναγιωτάκη Κρυσταλλία

Περυσινάκη Ελένη

Σεραφειμόπουλος Διονύσης

Καραγκιαβούρης Χρήστος

Βυνιχάκη Ειρήνη

Μαζαράκης Στέλιος

Νικολέτα Φανιουδάκη

Ουσταμανωλάκης Μάνθος

Κοκοσάλη Όλγα

Αγγελιδάκη Φανή

Βελιβασάκη Άννα

Διβινή Λυδία

Καλαθάκη Θεοδώρα

Ζαρανώκης Δημήτρης

Γριβάκη Αγγελική

Κασσωτάκη Μαριλένα

Τζουλάκη Μαρία

Κουκάρα Νίκη

Χαιρέτη Μαρία

Ζαϊμάκης Αγγελής

Μελισουργάκη Εύη

Στρατάκη Ιωάννα

Μαθιουδάκης Κώστας

Φραγκουλάκη Βάλια

Ψαρουδάκη Μαρία

Σφακιανάκης Νίκος

Καραγιαννάκη Σοφία

Παπαδάκης Δημήτρης

Μιχάκου Μαργαρίτα

Κυρλάκη Μαριλένα

Τσικνάκη Αλεξάνδρα

Παχάκης Δημήτρης

Μεσσαριτάκη Δέσποινα

Βασιλάκης Γιώργος

Καινουργιάκη Άννα

Καραντινάκης Σπυρίδων

Κορναράκης Σταύρος

Μπιτζαράκη Σοφία

Νικόλλι  Λάζαρος

Παπαδάκη Μαρία

Περακάκης Σοφοκλής

Στραταντωνάκης Μιχαήλ

Σκακιανάκη Άκο

Χαλαμπαλάκης Ιωάννης

ΧΑλίνι Λορένα

Ψιμόπουλος Αντώνιος

 Η εκδήλωση  για την απονομή των βραβείων  θα γίνει  την Τρίτη 1η ΜΑΗ στις 9: 30 το πρωί στην αίθουσα Γενικών Συνελεύσεων του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου. 

Καλούνται οι εργαζόμενοι, οι γονείς , οι Δάσκαλοι και τα παιδιά να την παρακολουθήσουν .

Στη συνέχεια στις 10:00 θα γίνει η απεργιακή  συγκέντρωση .